Posted on

Fototapeta 3D – flizelinowy dodatek do każdego wnętrza!

Dlaczego postawić na fototapety 3D na flizelinie?

Zacznijmy jednak od początku — czym tak naprawdę jest fizelina? Jest to rzecz, którą produkuje się z połączenia wysokiej jakości włókien syntetycznych, a jej sekretem jest niezwykła elastyczność oraz wytrzymałość na rozciąganie i ścieranie. Fototapeta 3D to nie jedyna barana, w której się ja wykorzystuje. Produkuje się z niej także obicia tapicerskie czy ozdoby florystyczne. Materiały, które są z niej wykonane, nie strzępią się i można je bardzo prosto ciąć oraz formować. Fototapeta 3D wykonana z fizeliny jest bardzo mocna oraz niesamowicie odporna na rozerwanie i zarysowania, co gwarantuje trwałość na długie lata. Dodatkowo są one grubsze od tych papierowych, więc doskonale zamaskują drobne pęknięcia i ubytki.

Fototapeta 3D – urządź swoje wnętrze przy pomocy tego dodatku!

Fototapety i tapety jeszcze kilka albo nawet kilkanaście lat temu uważana była za coś obciachowego i niegustownego. Obecnie coraz częściej goszczą w polskich domach lub mieszkaniach, a to ze względu na duży wybór wzorów i kolorów, który pozwala na wybranie dekoracji dopasowanej do Twojego gustu, a także wystroju domu lub mieszkania. Fototapeta 3D to coś, co od jakiegoś czasu cieszy się szczególną popularnością, ponieważ dostarczają ciekawych doznań wizualnych, ale także optycznie powiększają dane pomieszczenie. Na stronie internetowej sklepwnetrz.pl znajdziesz przeróżne motywy, między innymi takie związane z miastem, naturą, zwierzętami, kwiatami, a także wiele innych.

Nowoczesne i tanie fototapety flizelinowe z kolekcji sklepu Radimar — sprawdź już dziś!

Fototapeta 3D wykonana z flizeliny oferowana przez Radimar ma wiele zalet, oto one: proste w montażu oraz demontażu, ekologiczne, bezwonne i bezpieczne dla alergików, odporne na wilgoć i ścieranie oraz łatwe do utrzymania w czystości, oraz wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i rozciąganie. Fototapety znajdziesz w naprawdę różnych stylach: krajobrazy, kwieciste, mosty i miasta, do sypialni, do kuchni i wiele więcej!