Posted on

Gniazdka dla komfortu

Funkcjonalnie urządzone mieszkanie to takie, w którym każdy element jest na swoim miejscu i pełni ważne zadanie. W takim wnętrzu żyje się wygodniej i łatwiej, dlatego warto przemyśleć dobór nawet najmniejszych elementów jego wyposażenia.

Gniazdko potrójne – do biura i do mieszkania

Rozmieszczenie gniazdek w domu ma duże znaczenie, bo swoją praktyczną funkcję spełnią tylko wtedy, gdy zostaną zamontowane w odpowiednich, łatwo dostępnych miejscach. Jeżeli mamy wiele urządzeń, które muszą być podłączone do prądu, to dobrym rozwiązaniem jest gniazdko potrójne. Możemy do niego podłączyć jednocześnie telewizor, lampkę nocną i na przykład ładowarkę do telefonu. Przydatne będzie jednak nie tylko w salonie, ale też w łazience czy kuchni, gdzie często korzystamy jednocześnie z kilu różnych urządzeń. Możemy na przykład gotować wodę w czajniku, a w tym samym czasie używać blendera czy przygotowywać jedzenie w mikrofalówce. Tego rodzaju gniazdko jest również idealne do biura, gdzie bez energii elektrycznej trudno się obejść, zwłaszcza jeżeli pracuje w nim kilka osób z różnymi potrzebami.

Gniazdko potrójne do funkcjonalnych wnętrz

Gniazdka mają przede wszystkim do spełnienia funkcję praktyczną, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby pełniły jednocześnie funkcję dekoracyjną. Warto zdecydować się na takie, które będzie współgrało stylistycznie z wystrojem wnętrza. Szare gniazdko potrójne o prostej formie będzie pasowało do większości urządzonych nowocześnie wnętrz, stanowiąc ich dodatkową ozdobę. Do wnętrz w stylu skandynawskim idealne będzie gniazdko potrójne w kolorze białym, a w industrialnie zaaranżowanym pomieszczeniu sprawdzi się czarne. Niektóre z naszych domowych urządzeń są na stałe podłączone do prądu, dlatego tym bardziej warto zdecydować się na takie gniazdko, aby ich bez potrzeby nie odłączać. Nowoczesne wzornictwo oferowanych przez nas gniazdek, wysoka jakość wykonania i bezpieczeństwo to cechy, które przemawiają za tym, aby właśnie na nie się zdecydować podczas urządzania domu czy mieszkania. Trudno sobie wyobrazić funkcjonalne mieszkanie bez energii elektrycznej – oferowane przez nas gniazdka zapewniają także łatwy dostęp do niej, nawet jeżeli potrzebujemy skorzystać z kilku urządzeń naraz.