Posted on

Niezastąpiona komoda

Komoda to mebel o wszechstronnym zastosowaniu. Do jej największych zalet zalicza się pojemność, dzięki czemu możemy w niej przechowywać wiele potrzebnych na co dzień sprzętów i przedmiotów.

Komoda – mebel nie do przecenienia


Mebel ten pozwoli nam też ukryć to, czym nie chcemy się chwalić – mało dekoracyjne rzeczy, na które trudno znaleźć odpowiednie miejsce. W funkcjonalnie urządzonym mieszkaniu może się przydać więcej niż jedna komoda, bo meble służące do przechowywania są nie do przecenienia. Komody drewniane nowoczesne to także sposób na aranżację wnętrza modnego i w dobrym stylu. Różnorodne fasony tych mebli pozwalają znaleźć model, który dopasujemy do naszego wnętrza, bez względu na to, w jakim stylu jest ono urządzone. Nowoczesne komody są przede wszystkim wysokiej jakości, stworzone z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Fronty komód mogą być zdobione na różne sposoby – ciekawą propozycją są komody frezowane, postarzane czy z szafkami ozdobionymi splotem wiedeńskim. Różne wielkości tych mebli pozwalają je dopasować nawet do niewielkich pomieszczeń.

Komody boho i skandynawskie


Pomieszczeniem, w którym stylowej komody nie może zabraknąć, jest salon. Pełni ona w nim nie tylko funkcję praktyczną, ale także dekoracyjną. Dzięki temu, że komody są meblami stosunkowo niskimi, możemy je wykorzystać także do eksponowania ozdobnych drobiazgów. Na komodzie możemy postawić stylową lampkę nocną, ustawić pięknie oprawione fotografie, kwiaty w wazonie i wiele innych rzeczy dodających uroku wnętrzu. Komody nowoczesne drewniane mogą różnić się między sobą znacząco, również dlatego, że wykonuje się je z różnych gatunków drewna. Do wnętrz skandynawskich lub w stylu boho doskonale będzie pasować minimalistyczna komoda z jasnego drewna mango. A w mieszkaniu urządzonym industrialnie bądź w stylu współczesnym ważną rolę zagra komoda z frontami ozdobionymi lamelami. Komoda może pełnić też funkcję bieliźniarki – warto na taki mebel znaleźć miejsce nawet w najmniejszej sypialni.