Posted on

Ponadczasowa dieta menu od LightDiet – sprawdź sam!

Dieta menu oferowana przez LightDiet jest zarówno nowoczesna, jak i ponadczasowa. W ofercie cateringu dietetycznego znajdziesz menu standardowe, dla wegetarian, wegan, sportowców, diabetyków, dla osób, które chcą zdrowo i rozsądnie chudnąć oraz dla osób, które cierpią na nietolerancję laktozy i glutenu. Menu nieustannie się powiększa i zmienia ze względu na powstające nowe trendy żywieniowe. Świadomość konsumencka wzrasta dlatego coraz więcej z nas chce się odżywiać zdrowo i smacznie. Codzienny pęd i czas spędzany w pracy skutecznie uniemożliwia przygotowanie posiłków i robienie zakupów każdego dnia, tak aby cieszyć się codziennie różnorodnymi i świeżymi daniami. Z pomocą przychodzi LightDiet! Sprawdź sam!

Dieta menu dla każdego w atrakcyjnej cenie!

Dieta i ciekawe menu od LightDiet jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich zapracowanych osób, a także dla tych, co nie przepadają lub nie potrafią gotować! Dzięki diecie dostarczysz sobie niezbędnych witamin, mikro i makroelementów, wartości odżywczych oraz tłuszczy, białek i węglowodanów w zbilansowanych proporcjach. Decydując się na dietę, wkraczasz na ścieżkę zdrowego stylu życiu, który stanie się miejmy nadzieję, nie tylko chwilową modą, ale sposobem na zdrowe i dobre funkcjonowanie. Dzięki diecie oraz regularnie spożywanym posiłkom, poczujesz chęć do działania, energię do pracy i zabawy. Pozbędziesz się senności i apatii. Przestanie Ci dokuczać ból brzucha i skręt jelit. A przy okazji wysmuklisz sylwetkę i pozbędziesz się nadprogramowych kilogramów bez efektu jo-jo. 

Jak dopasować dla siebie dietę?

Podczas rozmowy telefonicznej z dietetykiem wspólnie wybierzecie dietę, która najlepiej będzie odpowiadała twojej kondycji psycho-fizycznej orz preferencjom żywieniowym. Dieta menu od LightDiet zostaje ułożona przez specjalistę, który uwzględnia twój wiek, płeć, nietolerancje pokarmowe, alergie, produkty, które lubisz i które są wskazane w twojej diecie, cel diety oraz aktywność fizyczną lub jej brak.